Uued tooted

Babyauto kvaliteetne turvavarustus – mugav ja turvaline autosõit sinu lapsele!

Mugavateks ja turvalisteks autosõitudeks koos lapsega on oluline valida kvaliteetne turvavarustus. Babyauto on juba aastakümneid spetsialiseerunud laste turvatoolide ja lisavarustuse tootmisele. Toodete valmistamisel on arvestatud kõiki turvanõudeid ja kasutusmugavust. 

Pika kasutuseaga Babyauto turvatool, mis kaitseb sinu last 

Babyauto turvatoole iseloomustavad läbimõeldud disain, kvaliteetsed kangad, mugavus ja turvalisus. Enamik Babyauto turvatoole on kahtpidi kasutatavad, näoga (NSS) või seljaga (SSS) sõidusuunas. 360-kraadi pööramisfunktsioon tagab lapse mugava tooli asetamise ja välja võtmise. 
Kõik Babyauto turvatoolid kinnituvad Isofix alusele, mis tagab nende mugavama ja korrektse paigalduse ning turvavööga kinnitamine pole vajalik. Turvatoolil on 4 erinevat lamamispositsiooni, et lapsel oleks autosõidul ka mugav uinuda. 

Universaalse More Werdu Plus turvatooli pikk kasutusiga pakub ohutut sõidukogemust lastele alates sünnist kuni 12. eluaastani. Lapse kasvades on on võimalik beebisisu eemaldada ning tool kasvab koos lapsega. Istme kangas on lihtsalt eemaldatav ja pestav. 

VAATA KÕIKI TOOTEID

Lisatarvikud mugavaks autosõiduks

Lisaks turvavarustusele pakub Babyauto mitmeid lisatarvikuid, et muuta autosõidud veelgi mugavamaks nii lapse kui ka vanema jaoks. Reguleeritav tagaistme tahavaatepeegel aitab kogu autosõidu vältel jälgida, millega laps tagaistmel tegeleb ilma, et peaks pidevalt liiklust ohustades üle õla kiikama. Beebipeegel on lai ja kumera pinnaga ning selle asend reguleeritav just vajalikul määral, et lapsega esiistmelt silmsidet hoida. Kui laps istub juba näoga sõidusuunas, saab paigaldada esiklaasile lisa tahavaatepeegli. 

Lapse mugavusele mõeldes on loodud ergonoomilise kujuga kaelatugi, mis toetab lapse pead kogu reisi vältel. Samuti on kaelatugi praktiline vahend ka lennukis, rongis ja bussisõitudel tukastamiseks. 

Tagaistmel, kus lapsed enamasti istuvad, puuduvad autosse sisseehitatud päikesevarjud. Selleks, et päike ei paistaks silma ega kuumutaks liialt, pakub Babyauto välja mitme erineva kujunduslahendusega päikesevarjud. Seda on võimalik kokku voltida ja panna auto hoiulaekasse või ukse taskusse hoiule.

Väikeste lastega reisides ja pikalt teel olles on üks muresid toidu soojendamine. Selle lahendab lutipudeli soojendaja, mis ühildub sigaretisüütajaga. Soojendajasse sobivad erineva kujuga pudelid ning see sobib kasutamiseks nii piima kui ka püreedega.