Uued tooted

CeLaVi veekindlad vihmariided ja kummikud lastele

Meenutage oma lapsepõlve – oli ju tore porilompidest läbi joosta ja nendes hüpata! Öeldakse, et pole halba ilma, vaid on vale riietus. Celavi veekindlate vihmariietega võib lapse julgelt ka vihmase ja porise ilmaga õue ning lompidesse lõbutsema lubada. 

Ilmastikukindlad õueriided

CeLaVi vihma- ja õueriided on ilmastikukindlad ja funktsionaalsed. Tooted on veekindlad kuni 5000 mm ning teibitud õmblused tagavad vee- ja tuulekindluse. Õuest tulles on riideid tänu vett ja mustust hülgavale pinnale ka lihtne niiske lapi või veega puhastada. Sellised riided on asendamatud lasteaialapsel, kes mängib palju õues ning riided kipuvad kergesti määrduma.

Tootevalikus on kõrge kvaliteediga kangastest valmistatud kombed, püksid ja joped, mütsid, kindad ja kummikud. Vastavalt eelistusele on vihmariiete puhul võimalik valida ühes tükis kombeka ning pükste ja jope lahenduse vahel. Jope ja pükste komplekt võimaldab kombineerida erinevaid värve ja disaine. Kombinesoonid on praktiline riietus pere kõige pisematele. Vihmariiete valikus on mudeleid nii voodriga kui ka ilma ning selle puudumisel on asendamatu lisada riietuse alla termokombe, mida saab kuival ajal kanda ka eraldi.

Kõik tooted on vastupidavad ning nutika ja läbimõeldud disainiga, mis on lapsele mugav ja turvaline kanda ning lihtne ise selga panna. Tänu tõmbluku pikale tõmbeaasale on lapsel mugav ise riietuda. Paremaks istuvuseks on pükstel reguleeritavad traksid, mis sobib hästi kasvueas lapsele. Õueriietele on külge õmmeldud mitmeid helkurdetaile, et laps oleks nähtav ka pimedas. Kapuutsid on trukkidega eemaldatavad, mis tagab kinni jäämisel ohutuse ja kiire eemaldamise.

Kombineeri värve ja mustreid

CeLaVi 2020 kevad-sügiskollektsioon on inspireeritud troopikast ja Aafrikast, tuues riietele nii džunglitemaatikat kui ka eksootilisi loomi. Valikus on palju värve ja lõbusaid mustreid, mida on lihtne omavahel kombineerida. Laps saab valida oma lemmiku lõvide, flamingode, palmipuude ja maastikuautode seast. Lõbusad pildid riietel lisavad veelgi rohkem mängulusti ja nii võib koguni ise mõneks džungliloomaks kehastuda! 

Samuti on võimalik kombineerida ühevärvilisi õueriideid huvitavate detailidega. Näiteks võib lisada tagasihoidlikumale ühevärvilisele vihmakombele juurde veidi rohkem silmatorkavad sädelevad kummikud või hoopis lõbusad ja efektsed elevantidega kummikud, mida on saadaval erinevates värvikombinatsioonides. CeLaVi õueriided on nii ilusad ja lõbusad, et nii hakkab igaüks neid vihmaseid päevi juba pikisilmi ootama!

VAATA KÕIKI TOOTEID

Hetkel on korv tühi :)